Fethiye Kelebekler Vadisi’ne Nasıl Gidilir?

Fethiye Kelebekler Vadisi’ne Nasıl Gidilir?

03.10.2022

Bungalov evler, genellikle ahşap malzemeler kullanılarak inşa edilen tek katlı otantik yapılardır. Üçgen çatı mimarisine sahip olan bungalov evler; kısa sürede inşa edilmesi, doğal bir görünüme sahip olması ve küçük alanlarda dahi işlevsel çözümler sunması ile her geçen gün popülerliğini artırmaktadır. Şehir hayatının karmaşası ve kalabalıklığın rahatsız edici gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler tercihlerini bungalov evlerden yana kullanarak sakinliğin ve doğanın tadını çıkarmaktadır.Huzurlu, sakin ve doğa ile iç içe tatil seçeneklerine yönelen kişilerin ilk adresleri ise bungalov evler olmaktadır. Büyük bir bölümü doğal malzemeler kullanılarak inşa edilen bu şirin evler, minimalist yaşam tarzını benimseyerek kendini doğanın huzurlu kollarına bırakmak isteyenler için biçilmiş bir kaftandır.

Bungalov Villalarda Neler Bulunur ?

Şehir hayatının karmaşışından uzaklaşarak yeni kişisel yaşam biçimini deneyimlemek isteyenler tarafından rağbet gören bungalov villalar, misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Deniz kenarında veya ormanlık alan içerisine inşa edilebilen bungalov villalar, genellikle bir ya da bir buçuk katlıdır. Villaların içerisinde misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak mutfak, yatak, lavabo ve oturma bölümü bulunmaktadır.

Bungalov villanın içinde bulunanlar yapının büyüklüğüne ve mühendisliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu yapıların her geçen gün daha fazla tercih edilen bir konaklama seçeneği olması ile birlikte konfor seviyesini yükseltecek eklemeler yapılmaktadır. Tatil bölgelerinde yer alan bungalov villalarda havuz, şömine ve jakuzi görebilmek mümkündür.

Bungalov Evde Tatil Yapmak Keyifli Midir?

Bungalov evde tatil yapmak, misafirlerin doğa ile buluşmalarını ve hem fiziken hem de ruhen dinlenmelerini sağlamaktadır. Denize yakın ya da ormanlık alanlarda konumlanan bungalov evler, doğanın nimetlerinden yararlanabilmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Evin yapımında tamamen ahşap malzemelerin kullanılması ve gün içerisinde kuş cıvıltılarının oluşturduğu ahenk, kişilerin doğa ile daha iyi bağ kurmalarını sağlamaktadır.

Bungalov evlerde tatil yapan kişiler, ahşap malzemelerden gelen enfes koku ile hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan iyi hissetmektedir. Görünümleri ile dahi doğanın bir parçası olduğunu hissettiren bu evlerde, oksijen sirkülasyonu sürekli bir şekilde sağlandığından rutubet ve küflenme gibi sorunlar görülmemektedir. Astım ve romatizma gibi hastalıklara sahip olan bireyler, bungalov evlerde şifalı bir tatilin kapılarını aralayabilmektedir.

Bu yapılar, konaklayan kişilerin birbirlerini ile daha fazla vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Eşiniz, arkadaşlarınız ya da aileniz ile yapacağınız tatillerde birbirinizi daha fazla tanıma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bungalov evler, balayı çiftlerinin de en çok rağbet gösterdikleri tatil seçenekleri arasında yer almaktadır. Doğal bir ortamda, lüks ve baş başa bir tatil imkanı sunan bungalov evler, çiftlerin birbirleri ile kaliteli ve hoş vakit geçirebilmeleri amacıyla konsepte uygun şekilde düzenlenmektedir. Çiftler bir yandan doğallığın tadını çıkarırken diğer yandan jakuzi, havuz ve şömine detaylar ile birlikteliklerini renklendirebilmektedir.

Bungalov Evde Kaç Kişi Tatil Yapabilir?

Bungalov ev genişliği ve konaklayabilecek kişi kapasitesi yapının mimari ve mühendisliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Keyifli ve doğa ile iç içe bir tatil yaşamak isteyenlerin her geçen gün daha çok bungalov evleri tercih etmesi ile konaklama seçenekleri gelişmektedir. Bungalov ev seçenekleri 2 – 4 ve 6 kişi kapasitesi olarak sınıflandırılmaktadır. Yapıların boyutuna ve yatak sayısına bağlı olarak konaklayabilecek kişi kapasitesi değişmektedir.

 

Villanızı Arayın